BronxHeroCs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere helper .Rower

In jos

Cerere helper .Rower Empty Cerere helper .Rower

Mesaj Scris de Rower Sam Ian 28, 2017 5:31 pm

Nick pe server: .Rower
Cea mai mare realizare pe Herocs?: De a avea un infernus, nrg, bullet, maverick toate x2 si o casa pe vinewood.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Nu am o factiune si nici nu am fost, dar as alege Hitman Agency
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Nu am o factiune si nici nu am fost, dar as alege Hitman Agency

De ce crezi ca meriti helper: Pentru ca stiu sa raspund la intrebari, nu fac abuz.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 14:00-20:00, dar in weekend pot sta pana la 23:00 sau 00:00.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Sa ajut cat mai multii playeri, sa raspund la /n-uri.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu am ce sa zic aici, toti playerii sunt la fel, chiar daca unu este mai mare sau altul mai mic.

Ai fost banat vreodata pe Herocs? Daca da, specifica toate banurile:Nu.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu.

Varsta reala: 14.
Ce alte jocuri joci?: Cs 1.6, ROBLOX, Need for speed etc.
De ce iti place sa joci samp?: Pentru ca este un joc cat de cat educativ, aici iti poti creea propiul tau viitor.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Inca nu stiu, poate ma voi apuca de munca.

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Daca vei lua toate cele 2 checkpoint-uri vei primii un skill la acel job, dar daca vei lua 1 checkpoint si un politist te va omoara vei pierde celalalt checkpoint si nu ti se va pune 1 punct la skill.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: Tasteaza comanda /jobs alege jobul 'Trucker' iar apoi urmareste checkpoint-ul, ajuns la acel checkpoint foloseste comanda /getjob, iar apoi trebuie sa te urci intr-un tir de la acel job si sa livrezii diferite remorcii.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Tasteaza comanda /forum, intra pe acel site, alege sectiune BronxHeroCs, intra la factiunea FBI iar acolo vei vedea un model pentru o aplicatie.

Rower

Mesaje : 1
Data de înscriere : 28/01/2017

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum